Kommunikatsioonikoolitus kutseõppeasutuste juhtidele ja avalike suhete spetsialistidele

2009/2010. õppeaastal pakub SA Innove “Kutsehariduse populariseerimise” programmi raames kõigile kutseõppeasutuste juhtidele ja avalike suhete spetsialistidele praktilist koolitust kommunikatsioonist ja avalike suhete juhtimisest kutsekoolides. Koolituse üldeesmärgiks on aidata kutseõppeasutustel integreerida meediasuhtlus ja enese tutvustamine avalikkusele kooli juhtimisprotsessi. Organisatsioonikultuur, sise- ja välissuhtlus, sõnumite edastamine avalikkusele huvitavalt ja atraktiivselt, suhtlemine meediaga ning kriisikommunikatsioon – just nendel teemadel saavad koolituse käigus sõna oma ala tipptegijad. Lisaks teooriale harjutavad kõik osalejad õpitu ka praktikas läbi, lahendavad elulisi juhtumeid ning saavad kasulikke näpunäiteid igapäevatöös kasutamiseks.

Koolitus koosneb neljast moodulist – avalöögi anname juba 17. septembril EKEÜ seminaril Võrumaa Kutsehariduskeskuses, millele järgneb veel kaks 2-päevast moodulit sügisel ja talvel ning 1-päevane lõpuseminar kevadel 2010. NB! Koolitusest osavõtjatel on vajalik osaleda kõikidel moodulitel – koolitus on koostatud tervikpaketina ja täidab oma eesmärki vaid siis, kui osalete kogu koolitusprogrammis. Täpsema kava ning ülevaate teemadest ja koolitajatest saadame kõigile registreerunutele augustist 2009.

Täpsem info See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või telefonil 6998068.

EL Sotsiaalfond

Go to Top