Eesti Kutseõppe Edendamise Ühing kutsub Teid osalema 12.-13. septembril 2007 Tartus toimuval seminaril „Juht ja otsustamine“ Seminar toimub Tartu Kutsehariduskeskuses, Kopli tn. 1 ning majutus ja kultuuriprogramm hotellis Rehe. Saabumise seminarile oleme planeerinud 12. septembril kell 10.30 ning seminar lõpeb 13. septembril kell 15.00.

Seminari esimene päev on traditsiooniliselt HTM infopäev. Haridus- ja Teadusminister Tõnis Lukasele on tehtud ettepanek esineda avaettekandega „Hariduse kui terviku lähitulevik ja kutsehariduse osa selles”. Esimese päeva lõpetab kultuuriprogramm.

Teise päeva esinejad ärgitavad osalejaid mõtlema teguritele, mis mõjutavad juhi igapäevaste otsuste kvaliteeti. Margit Sutrop räägib eetikast ja Raul Eamets tööturu trendidest. Seminaril osalejatel on võimalik tutvuda Tartu Kutsehariduskeskuse uue hoonega.

Seminari osavõtutasu on EKEÜ liikmetele 1950.- krooni ja teistele osavõtjatele 2250.- krooni ühe osavõtja kohta. Ühekohalises toas majutumisel lisandub osalustasule 300.- krooni. Hinnas sisalduvad seminari korralduskulud, majutus ja toitlustamine ja kultuuriprogramm.

Osavõtuks palume Teil täita lisatud registreerimisleht (iga osavõtja kohta) ning saata see hiljemalt 30. augustiks EKEÜ juhatusele (faks 38 74 084 või e-mail
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ). Saabunud registreerimislehtede alusel saadame Teile arve.

Palume koolijuhil edastada käesolev kutse ka koolinõukogu liikmetele ja teha kõik endastolenev, et ka koolinõukogu liikmed saaksid seminaril osaleda.

Seminari korraldamist toetab Haridus- ja Teadusministeerium.

Tegusa kohtumiseni Tartus,

Toomas
Šhadeiko
EKEÜ juhatuse esimees
Go to Top