Kutsume Teid osalema Eesti Kutseõppe Edendamise Ühingu sügisseminaril 16-17. septembril 2009.a. Väimelas.

Selleaastase seminari esimene päev toimub Riikliku Eksami- ja Kvalifikatsioonikeskuse Euroopa Sotsiaalfondi programmi „Kutsehariduse sisuline arendamine 2008-2013“ ja teine päev SA INNOVE programmi „Kutsehariduse populariseerimine“ eestvedamisel Võru Kutsehariduskeskuses. Majutus ja kultuuriprogramm leiavad aset Võru hotellis Kubija.
Saabumise seminarile oleme planeerinud 16. septembril alates kell 10.00 ning seminar lõpeb 17. septembril kell 16.00.

Seminari avapäeva mahuvad HTM poolsed sõnavõtud, mille raames räägitakse lähemalt kutsehariduse finantseerimisest, ministeeriumi ja allasutuste struktuurimuudatustest ja paljust muust, mis mõjutab arenguid kutsehariduses. Samuti vaadeldakse esimesel seminaripäeval kutseõppeasutuste kompetentsimudelit koolijuhtide tegeliku töö taustal, mõtiskletakse selle üle, kas kutsekoolide akrediteerimine on aktuaalne ning vajalik ja arutatakse õppekavade rakendamise ja kutseõpetajate koolituse teemadel.

Teise seminaripäeva sisustab SA INNOVE kommunikatsioonikoolitus kutseõppeasutuste juhtidele ning avalike suhete spetsialistidele. Täpsema ülevaate koolituse sisust leiate EKEÜ kodulehelt. Kommunikatsioonikoolitus on suunatud eeskätt koolijuhtidele ja avalike suhete spetsialistidele. Kõigil teistel huvilistel palume 17. septembri koolituspäeval osalemise soovist täiendavalt teada anda aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Seminari osavõtutasu on 700.- krooni. Ühekohalises toas majutumisel lisandub osalustasule 300.- krooni. Kuna ühekohaliste tubade arv on piiratud, garanteeritakse ühene majutus vaid esimesele kümnele soovijale.
Vaata sügisseminari päevakava.

Täida registreerimisvorm siin

logo

Go to Top