Kutsun Sind osalema Eesti Kutseõppe Edendamise Ühingu sügisseminaril, mis toimub 15.-16. septembril 2010.a. Tartu Kutsehariduskeskuses.
Sügisseminari esimesel päeval kuuleme planeeritud muudatustest haridusmaastikul ning uuendustest kutseõppeasutuse seaduses. Räägime eetikast majanduses ja kuulame ettevõtete prognoosi lähiaja majandusolukorrale ning saame ülevaate Töötukassa tegevusplaanidest järgmiseks aastaks.
Teisel päeval saab igaüks kaasa rääkida kutseõppeasutuse seaduse paremal sõnastamisel ning seminari lõpetame debatiga Elukestva Õppe Strateegia teemal.
Majutus ja õhtune koosviibimine toimub Tartu Kutsehariduskeskuse hotellis ja õpperestoranis.
Seminaripakett EKEÜ liikmele majutusega kaheses toas maksab 1300 krooni, ilma majutuseta 1000 krooni ning ilma majutuse ja õhtuprogrammita 450 krooni. Mitteliikmetele lisandub hinnale 200 krooni ja hinnalisa ühese toa eest on 150 krooni.
Kuna tubade arv on piiratud, garanteeritakse ühene majutus vaid esimesele kümnele soovijale ja kutsehariduskeskuse hotelli tubade täitumisel majutatakse hilisemad registreerijad teistes majutusasutustes.

Seminarile on võimalik registreerida kuni 10. septembrini.

Vaata sügisseminari päevakava.

Kohtumiseni sügiseses Tartus,
EKEÜ juhatuse nimel Neeme Rand

Go to Top