2. - 4. aprillil 2013.a. toimub Eesti Kutseõppe Edendamise Ühingu kevadseminar Pärnus.

1. päev, läbiviimise koht: Pärnu Kutsehariduskeskus, Niidupargi tn 8/12.

Esimesel päeval käsitleme algul ühingu sisemesi küsimusi: viime läbi üldkoosoleku, kus anname ülevaate aastasest tegevusest; teeme  kokkuvõtte   ühingu liikmete küsitlusest; rühmatöös täpsustame ühingu edasisi tegevussuundi. Samal ajal on ühingu mitteliikmetel võimalus osa võtta töötubadest, mille läbiviijateks on Pärnu KHK töötajad.

Ametliku osa lõpetab haridus- ja teadusministri Jaak Aaviksoo esinemine ning kultuuri poole pealt teatrietendus „Ballettmeister“ ENDLA teatris.

2. päev, läbiviimise koht: hotell „Strand“, A. H. Tammsaare pst 35.

Teine päev on SA Innove poolt korraldatud koolitus, mille eesmärgiks on juhi kompetentsi tõstmine meeskonnatöö korraldamisel. Läbiviijaks on „Äripäeva Koolituskeskuse“ treener/konsultant Mihkel Reinsalu. Õhtu lõpeb piduliku õhtusöögiga hotellis.

3. päev,  läbiviimise koht: Pärnu Kutsehariduskeskus, Niidupargi  tn 8/12.

Kolmandale päevale on planeeritud Haridus- ja Teadusministeeriumi esinemised. Arutluse alla tulevad kutseõppeasutuse seaduse ja selle rakendamisega  seotud küsimused. Saame ülevaate kutsehariduse arengukavade olukorrast, tugiteenuste tsentraliseerimisest, rahastamise põhimõtetest, tõukefondide kasutamisest 2014 – 2020.

Päevakava leiad siit

 

Kohtumiseni Pärnus!

EKEÜ juhatuse esimees
Tanel Linnus 

Go to Top